لاغری موضعی

لاغری موضعی

لاغری موضعی

مزوتراپی و چاقی موضعی صورت

پف زیر چانه و غبغب زیر چشانه

در بسیاری از موارد فقط با استفاده از کرم ها نمی توان به طور کامل پف زیر چشم را ازبین برد،در این موارد در مزوتراپی می توان با تزریق داروهایی که برای لاغری موضعی بدن استفاده می شود،البته با دوز کمتر و نقاط خاص،پف ها و حتی غبغب را در چهار،پنج جلسه برطرف کرد.

سوزنی که در این موارد استفاده می شود بسیار ظریف است و عمق تزریق بیتشر از دو تا پنج میلی متر نیست.

مزوتراپی درمان تیرگی دور چشم Eye Clircle

متخصصان می گویند تیرگی دور چشم دلیل بروز بیماری نیست بلکه در اغلب موارد،یک عامل ارثی و ژنتیکی در بروز آن نقش دارد.

دکتر علوی،متخصص ژنتیک در این خصوص می گوید:(تیرگی دور چشم معمولا به بیماری خاصی مربوط نیست بلکه عوامل آناتومیک با منشا ارثی و ژنتیکی منجر به بروز تیرگی دور چشم می شود.)

او با اشاره به این که در افراد دچار تیرگی دور چشم،چوست دور چشم تیره تر به نظر می رسد،می افزاید:(این امر ه دلیل آن است که پلک ها پوست نازکی دارند و حاوی مقدار کمی بافت چربی هستند: خونی که از داخل وریدهای بزرگ نزدیک این بخش پوست دور چشم می گذرد،باعث می شود بوست این ناحیه سیاه مایل به آبی به نظر برسد.)

خستگی و رنگ پریدگی علت بروز تیرگی چشم موقتی است این مشکل در برخی زنان،طی دوران قاعدگی و در پایان دوران بارداری تشدید می شود.

افزایش سن نیز دلیل دیگری برای بروز تیرگی دور چشم است.

مزوتراپی و چاقی موضعی بدن (مزولیپو):شکم،پهلو ها،زان،باسن،بازو

یکی از مهم ترین مسائل در درمان چربی های موضعی به وسیله مزوتراپی عمق درمان تزریق است.


مزوتراپی چاقی موضعی بدن

در مزوتراپی برای درمان چاقی موضعی  از داروهای استفاده می شود که غلاوه بر افزایش گردش خون در آن منطقه باعث سوخت و ساز بیشتر و اصطلاحا آب شدت چربی ها و دفع آن ها نیز می شود.

نکته حائز اهمیت در این روش عدم استفاده از داروهای هورمونی و نیز جلوگیری از شل شدگی و افتادگی پوست است،زیرا مزوتراپی علاوه بر ازبین برئت چربی ها پوست را نیز محکم و سفت می کند.