هایفو

هایفو

هایفوتراپی از امواج اولتراسوند(مافوق صوت) استفاده می شود.

امواج با کمک تکنولوژی بسیار پیشرفته(توسط وسایلی شبیه به عدسی که می توانند صوت را در نقطه ای کانونی مجتمع نماید)نقطه ای از عمق دلخواه متمرکز و تابانده می شود که نتیجه آن ایجاد گرمای موضعی در نقاط و اعماقی دقیق از پوست و بافت زیرین می باشد و بقیه کار با همان توضیح قبلی تخریب کلاژن های قدیمی و ازسازی کلاژن های جدید می باشد.

این طول موج،به همراه خود حرارت و انرژی معینی را به SMAS وارد نموده و در طی مراحل زیر،باعث جوانسازی (Rajeunissement) و کشیدگی و لیفت پوست (No Surgical Lifting) می شود.

الف:جوانسازی(Rajeunissement) پوست:

اگرتشعشعات ناشی از اولتراسون بتوانند در عمق 3 میلیمتر پوست،یعنی در لایه درم رتیکولر،حرارتی معادل 60 درجه ی سانتی گراد را ایجدنمایند،این درجه از حرارت باعث بازیابی حیات یا نئوسنتر در تبدیل کلاژن ها و الاستین های گهنه و بی کیفیت و فاقد اثرات جوانسازی،به عناصری فعال به جوان بودن پوست میگردد.

زوند این بازیابی حیات کلاژن ها و الاستین  

(Collagen Remode) باعث کمعمق شدن چین و چوک های صورت و ایجاد طراوت وجوانسازی پوست می گردد.روند جوانسازی و بهبود کلاژن سازی تا 3 ماه بعد از پروسه هایفو ادامه می یابد.

ب: لیفتینگ صورت،گردن و غبغب:

معمولا لایه عضلانی SMAST، همانگونه که اشاره گشت به مثابه ی فونداسیون و پایه ای ه تمامی لایه های پوست روی آن قرار گرفته،در عمق 4/5 میلی مترپوست استقرار یافته است.

امواج اولتراسونی که برای هدف قرار دادن SMAS تولید و به داخل پوست هدایت می شوند،در این عمق و در داخل لایه SMAS نقاط دایره ای متدالمرکزی را به وجود می آورند که در مرکز این دایره حرارتی معادل 70 درجه ی سانتیگراد را ایجاد می نمایند.

در این درجه حرارت،فعل و انعالات پیچیده ای در ارگان های SMAS، از جمله فیبریل های عضلانی اتفاق می افتد که در نهایت باعث ایجاد انقباض،سفتی و افزایش حجم عضلات صورت،گردن و دکولته می گردد که حاصل آن برطرف شدن افتادگی،شلی و لاغری عضلات و جوانسازی چهره می باشد.

پایداری این لیفتینگ بدون جراحی و غیرتهاجمی،نسبتا طولانی بوده و قوام آن تا دوسال می باشد.

موارد استفاده از هایفو

بالا کشیدن ابروها،رفع افتادگی پلک،رفع چین و چروک اطراف چشم،درمان تیرگی و سیاهی دور جشم،لیفت گونه ها،لیفت چانه،رفع خط خنده،ازبین بردن خط اخم،رفع غبغب،لیفت صورت،لیفت گردن،لیفت پیشانی،درمان منافذ باز پوست،زاویه دار کردن فک.